Konya Karatay Evde Masaj Si̇mge

uygulama tekniklerinden bazıları hafif hareketler ile rahatlama sağlarken, bazı teknikler sert hareketler ile yapılarak daha derinlerde bulunan dokular hedef alınarak tedavi yöntemleri uygulanmaya başlamaktadır. Konya karatay evde masaj

Derin doku tekniği, vücudun belirli bölgelerine yapılan, sert hareketler uygulanan, iç organların uyarılmasını sağlamak için yapılan bir tekniktir. Derin doku tekniği ile kaslar içerisinde birikmiş olan toksinlerin atılmasını sağlayarak, kasların sağlıklı duruma gelmesi ve hareket kabiliyetinin artırılması amaçlanmaktadır. Derin doku masaj uygulamasında, kas kümelerinin bulunduğu bölgelere önce el içi ile ovma hareketleri yapılarak, kasların hafif ısındırılması sağlanır. Karatay evde masaj Kaslar ısındıktan sonra, sert baskıları veya kas gruplarını iki elle yoğurma hareketleri ile yoğrularak, en derinlerdeki dokulara müdahale edilmeye çalışılır.

Kasların kemikler üzerinden çekilerek esnemesi ve rahatlaması sağlanır. Kaslarda meydana gelen rahatlama, dolaşım ve sinir sisteminin de rahatlamasını sağlayacaktır. Konya karatay evde masaj . uygulamalarının amacı, dolaşım sistemini rahatlatarak, sorunların giderilmesi, hastalıkların iyileşmesinin hızlandırılmasıdır. Derin doku tekniğinde yapılan her müdahale iç organları etkileyecek ve tüm organların uyarılarak, en sağlıklı duruma gelmeleri sağlanacaktır.