Konya Karatay Masaj Salonu Zeri̇n

terapileri düzenli bir şekilde alındığı takdirde gösterdiği olumlu etkiler artmaktadır. Konya karatay masaj salonu Burada düzenliden kasıt haftada bir kezdir. Fakat mevcut olan sayısız terapi yöntemlerinden biri var ki her gün yaptırıldığı takdirde sağladığı faydalar inanılmaz bir boyuta ulaşmaktadır.

Geleneksel bir Hint masaj yöntemi olan Abhyanga, sinir sistemini olumlu açıdan etkilediğinden dolayı stres kaynaklı birçok hastalığın oluşmasına engel olduğu gibi oluşmuş olan hastalıkların tedavisinde de oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Karatay masaj salonu Binlerce yıldır uygulanmakta olan bu terapi yöntemi, Hindistan’da Ayurveda adı verilen geleneksel tıp sisteminin bir parçası olarak kullanılmakta ve kişinin ihtiyacı doğrultusunda seçilip hazırlanan bitkisel yağlar eşliğinde uygulanmaktadır. Soğuk sıkım yöntemiyle üretilmiş olan organik yağların kullanıldığı bu terapi yönteminde kış aylarında vücudun sıcak kalması için susam yağı, yaz aylarında serinletici etki gösterdiği için hindistancevizi yağı kullanılmaktadır.

Abhyanga masaj yöntemi zihinsel ve bedensel sağlığa kavuşmakta, cildi güzelleştirmekte, uyku kalitesini arttırmakta ve kasları daha belirgin hale getirmekte oldukça etkilidir. Konya karatay masaj salonu . Hindistan’daki inanışa göre her gün bu terapi yönteminden faydalanıldığı takdirde insanların uzun yıllar boyunca yaşamaları mümkün hale gelmektedir.