Konya Selçuklu Evde Masaj Sila

M. Konya selçuklu evde masaj Ö. 3000’li yıllarda tedavi amaçlı ortaya çıktığı bilinen masaj terapilerinin, ruhsal ve bedensel birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. İlk olarak Hindistan ve Çin’de uygulanan bu terapiler, deri altında olan kılcal damarların uyarılmasını sağlayarak genişlemesini, daha iyi kan akışını sağlamasını ve bu sayede hücrelerin daha kaliteli beslenerek cildin sürekli genç kalmasını sağlamaktadır. Selçuklu evde masaj Bunun yanı sıra cildi yumuşatmakta ve elastik yapısını arttırmaktadır.

Cilt üzerine yapılan bu masaj terapilerinin iç organlara faydası oldukça fazladır. Düzenli alınan terapiler sonucunda akciğerlerde oluşmuş olan mukusun temizlenmesinde oldukça etkili olduğu gözlemlenmiştir. Konya selçuklu evde masaj . Bunun yanı sıra kalın bağırsakta meydana gelen hareketliliği arttırarak yaşanabilecek gaz problemlerinin önüne geçmektedir.

Uygulanan masaj terapisinin çeşidine ve uygulanış şekline göre bölgesel veya tüm vücuttaki kan dolaşımını arttırmakta. Bunun sonucunda kan organlara oksijeni daha rahat bir şekilde taşımakta ve böylece oksijen yetmezliğinden dolayı oluşan ağrıların önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra vücuda yapılan baskı şiddetine göre bazı hormonların üretiminde artış meydana gelmekte ve bu sayede vücutta hormonal denge sağlanmaktadır.