Konya Karapınar Evde Masaj Si̇mi̇rna

Vücudun en önemli uzuvlarından biri olan ayakların, vücuttaki her organa etkisinin olduğu bilinmektedir. Konya karapınar evde masaj Özellikle uzak doğudaki tıp alanındaki geleneksel yöntemlerde ayaklara uygulanan masaj ile vücudun iyileştirilmesine çalışılmaktadır. Bu uygulama içerik olarak ayağa uygulanan bası yani baskılardan oluşur. Ayaktaki her bir noktanın vücuttaki organlara etkili olması sebebi ile belirlenen noktalara baskı uygulanır iken seçilen noktalar hastanın varsa bulunan rahatsızlıklarına göre belirlenir. Karapınar evde masaj

Ayağa uygulanan bu baskılar sayesinde hastada hemen bir rahatlama meydana gelir. Hasta fiziki, ruhsal ve beden yönünden kendini hiç olmadığı kadar mutlu hissetmeye başlar. Hasta, ayaktaki ilgili noktalara baskı uygulandığında tepkiler verir ve masaj yapan kişi de bu tepkilere göre uygulamaya yön verir. Konya karapınar evde masaj . Tepkiler sayesinde sorunlar belirlenir ve sorunlu bölgeler ayak tabanı aracılığı ile onarılmaya çalışılır.

Refleksoloji adı verilen bu masaj yöntemi adından da anlaşılacağı gibi kişinin vücuduna bağlı olan ayaklardaki refleks noktaları ile ilgilidir. Ayağa uygulanan her bir baskı kişinin stresini azaltır. Bedeninde fizyolojik açıdan olumlu gelişmeler yaşanmaya başlar.